بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» تارتلت کاستارد پرتقالی بدون گلوتن و بدون شکر

تارتلت کاستارد پرتقالی بدون گلوتن و بدون شکر

تارتلت کاستارد پرتقالی بدون گلوتن و بدون شکر 

«طرز تهیه با ویدیو»


این تارتلت ها کاملاً بدون شکر، کاملاً بدون عارضه، به نظر می رسد واقعا خوشمزه هستند و مناسب جشن کریسمس ، اینطور نیست؟


 شیرینی فندقی لطیف (کلاسیک یا بدون گلوتن)، خامه پرتقال خوشمزه با دارچین و مقداری میوه.


دستور تهیه کلاسیک: 200 گرم کره سرد، 2 زرده تخم مرغ، 50 میلی لیتر شربت افرا، 100 گرم فندق آسیاب شده، 350 گرم آرد، 1 قاشق چایخوری ادویه شیرینی زنجبیلی را در غذاساز بریزید و خمیر را در فویل بپیچید و در ظرف قرار دهید. به مدت 30-60 دقیقه در یخچال قرار دهید.


بدون گلوتن: از آرد برنج و آرد گندم سیاه به جای آرد و از 1 عدد تخم مرغ به جای زرده استفاده کنید. خمیر را روی کاغذ پخت به ضخامت تقریبی 0.5 سانتی متر پهن کنید، دایره هایی برش دهید تا داخل قالب های تارتلت چرب شده با لبه قرار گیرند. پایه ها را با چنگال سوراخ کرده و در فر از قبل گرم شده با دمای 180 درجه به مدت 20 تا 25 دقیقه قرار دهید تا طلایی شوند.

بگذارید کاملا خنک شود، با احتیاط از قالب خارج کنید.

2. 120 میلی لیتر آب پرتقال را در یک لیوان با 1 بسته پودر پودینگ وانیل ارگانیک مخلوط کنید تا یکدست شود. مخلوط را با 120 میلی لیتر آب میوه، 1/2 قاشق چایخوری دارچین و 100 میلی لیتر شربت افرا در قابلمه ای بریزید و مرتباً هم بزنید تا بجوشد. وقتی مخلوط غلیظ شد، آن را از روی حرارت بردارید و روی آن را با فویل بپوشانید. بگذارید خنک شود.

3. 250 گرم ماسکارپونه و 100 میلی لیتر خامه را بزنید تا کرم رنگ شود، سپس مخلوط پودینگ را اضافه کنید و همه چیز را هم بزنید تا یکدست شود.

4. پایه ها را با خامه پر کنید و روی آن را با میوه و پسته پر کنید. در صورت تمایل، 1 قاشق چایخوری شربت افرا بپاشید.
کیک فندقی بدون شکر با خامه پرتقال، با میوه ها و پسته

شیرینی: 200 گرم کره سرد، 1 تخم مرغ، 100 گرم فندق آسیاب شده، 350 گرم آرد برنج، 50 میلی لیتر شربت افرا را فرآوری کنید، در فویل بپیچید و 20 دقیقه فریز کنید، فرم ها را پر کنید، با چنگال سوراخ کنید، 20 تا 25 دقیقه بپزید تا طلایی شوند. . خامه: 250 میلی لیتر آب پرتقال و 1 بسته پودر کاستارد (نشاسته ذرت) را با هم مخلوط کنید، بپزید تا غلیظ شود، بگذارید خنک شود. 250 گرم ماسکارپونه، 100 میلی لیتر خامه را بزنید تا کرم رنگ شود، مخلوط پرتقال و 50 میلی لیتر شربت افرا را اضافه کنید. کیک ها را پر کنید.
بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


فروش انواع موبایل | لوازم جانبی | ساعت هوشمند | هندزفری فروش انواع موبایل | لوازم جانبی | ساعت هوشمند | هندزفری مشاهده